Kultivujeme veřejný prostor v sídlech i v krajině, aby se nám v něm lépe žilo…
Kvalitní život venku je alfou a omegou naší práce.

Co je pro nás důležité?

DSC_0444.JPG

Jsme venku rádi

Chceme, aby se venku dalo žít, odpočívat, hrát si, pracovat, chodit pěšky nebo jezdit na kole... Pro všechny, napříč generacemi.

To je základním smyslem naší práce.

DSC_0278.JPG

Ctíme rozum a cit

Snažíme se prosazovat principy trvale udržitelného rozvoje a modro-zelené infrastruktury, tvořit prostor citem i rozumem.

Je pro nás důležité uchopit zakázku multioborově a od začátku hledat a koordinovat všechny vlastnosti i výzvy řešeného prostoru (provoz, kompozice, vegetace, doprava, osvětlení, hospodaření s vodou, památková ochrana, ochrana přírody a krajiny...)


10.png

Rádi diskutujeme možné představy a řešení

Na počátku řešení zakázky připravujeme kvalitní koncept a studii, která Vám pomůže definovat vlastní zadání projektu a představí Vám komplexně naše nápady v prostorových vizualizacích zpravidla v různých variantách, abychom vybrali to nejlepší řešení.

Je důležité mít čas prostor pochopit s jeho historií, se všemi jeho vazbami a potenciálem do budoucna.

DSC_0758.JPG

Důvěra

Zakládáme si na důvěře mezi námi a klienty. Naší vizitkou jsou stálí zákazníci nejen v našem okolí, ale i mezi státními a soukromými subjekty – Město Hostinné, Město Jilemnice, Město Jablonec nad Nisou, Národní památkový ústav, Nýdrle – projektová kancelář, Státní zámek Nové Město nad Metují, Club Hotel Harmony Špindlerův Mlýn a další.

tilmun desky nahled.jpg

Nejsme továrna na dokumentace, důležitá je pro nás kvalita

Chceme být ve spojení se zakázkou po celou dobu procesu tvorby, proto pracujeme v základním tandemu. Pro každou zakázku pak zpravidla vytváříme originální tým se specialisty pro další potřebné obory.

Nápad má svůj život. Je originální, roste, vyvíjí se, zraje. Když jeho zrání respektujeme, obvykle jde nakonec o nejlepší řešení.

DSC_0444.JPG

Tilmun

Tilmun pochází z nejstarších sumerských legend a označuje blaženou “zemi živých”, bájný ráj a místo plné života, kde se šťastní a zdraví lidé mohli potkávat s bohy… někdy je též překládáno jako “město života”.